Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Благоустрій міста

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради щодня проводить роботи задля підтримання належного естетичного стану та наведення ладу на території Баранівки.

Так, 3 серпня працівники відділу ЖКГ та благоустрою міської ради спільно з Баранівським РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» зрізали тополю, яка сягала у висоту понад 20 м, на розі вулиць Першотравенської та Леваневського.

На дорогах міста проводиться ямковий ремонт. Залатали вибоїни по вул. Робочій та на з’їзді біля гуртожитку (вул. Соборна, 48). Покладено асфальтове покриття в міському сквері, що на вул. Соборній.

4 серпня комунальники почистили і помили фонтан у центрі міста, полили клумби, що біля нього.

Проводяться роботи щодо приведення до належного естетичного стану колишнього посту ДАІ.

По вулиці Звягельській, 26 біля багатоквартирного будинку працівниками відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради встановлюється огорожа.

Щодня ведеться кропітка робота із збирання та вивезення сміття.

Для дотримання чистоти і порядку в місті всі мають дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості, порядності, прибирати прилеглу до огорожі територію,  не допускати створення стихійних сміттєзвалищ,  побутові відходи викидати тільки в контейнери та урни для сміття.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1335

 

Друк E-mail