Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Шефська допомога

Депутат Житомирської обласної ради Олександр Миколайович  Ющенко зробив надзвичайно щедрий жест для нашого міста.

Дуже довго ми шукали спеціальну техніку для наведення ладу на сміттєзвалищі. У минулі роки за допомогою екскаватора та вантажного транспорту працівники відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради відвозили сміття, яке підступало до дороги, що веде на Зеремля. Бульдозер ДТ75 не досить потужний для того, щоб провести рекультивацію сміттєзвалища та покращити заїзд на нього сміттєвозів. Олександр Миколайович надав нам бульдозер С100 і давно запланована робота розпочалася.

До речі, втілено у життя ще один задум керівництва міста. Ми нарешті маємо штатну одиницю, на якій працює людина, що відповідає за стан полігону твердих побутових відходів. Це дасть можливість упорядкувати вивезення і зберігання сміття, обліковувати вивезення побутових відходів і через виставлені рахунки збільшити прибутки відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради.

На цьому наша приємина не закінчується. Олександр Миколайович пообіцяв подарувати місту 300 т відсіву. Враховуючи те, що ми переконалися в неефективності цього матеріалу, замість обіцяного нам вже почали завозити великотонажними автомобілями суміш фракцією 5х20.

Надзвичайно правильно, що бізнес, який розправляє крила в Баранівці, стає справжнім партнером міста і бере частину відповідальності на себе.
Баранівська міська рада висловлює щиру вдячність Олександру Миколайовичу Ющенку та бажає реалізації усіх планів стосовно відкриття ковбасного виробництва, будівництва забійного цеху та заводу з виготовлення органічного дитячого харчування.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1324Друк E-mail