Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Мрії збуваються

Міський голова Анатолій Душко вже давно мріяв про те, щоб придбати велику пательню для того, щоб на міських масових заходах частувати всіх громадян смачною картоплею. Така саме мрія, тільки про польову кухню, вже давно втілена в життя і на всіх святах кожен бажаючий має змогу покуштувати справжній український куліш, який вже давно мало хто готує вдома.

На Україні у місті Запоріжжя є підприємство «Запоріжський СамоВар», там роблять пательні розміром 1-2 метри в діаметрі із спеціальним механізмом, який дозволяє регулювати висоту над вогнищем. Така конструкція коштує від 10 тисяч гривень і більше, в залежності від складності агрегату та діаметру пательні.

Та як було приємно коли 08 липня 2016 року до міського голови прийшов директор Кам’янобрідського обласного санаторію радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення і подарував для Баранівки пательню діаметром 1 метр, яку йому колись подарували з Люксембургу. На радощах міський голова поїхав на Першотравенський завод електротехнічного фарфору, щоб замовити там механізм, який би міг підіймати та опускати пательню над вогнищем та мангал де б можна було розводити вогнище.

Тому сподіваємось, що на день міста 21 вересня 2016 року всі бажаючі зможуть покуштувати вже не тільки смачний козацький куліш , але й смажену картопельку з часничком та українським салом на вогні та на люксембурзькій пательні, яку подарував місту гарний друг міського голови, а й тепер друг міста Баранівка Чернишевич Володимир Леонідович. Дуже вдячні, пане Володимире, що сьогодні Ви втілили в життя мрію міського голови.

А герцогство Люксембург певно й не сподівалось, що колись мешканці маленького містечка на Поліссі, що в Україні, будуть смажити на їхній пательні свою картопельку, бо українські пательні нам задорогі.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1294

 

Друк E-mail