Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Вітаємо сусідів!

У суботу, 9 липня, селище Романів відзначатиме свої іменини. Баранівська міська рада від щирого серця вітає романівчан з Днем селища. Нехай процвітає Ваш улюблений Романів, нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх Вас у згуртовану і небайдужу громаду.

Народним депутатом України Віктором Развадовським був анонсований його подарунок селищу – концерт українського співака, композитора та автора пісень Олега Винника. Багато баранівчан вже готуються поїхати в Романів і послухати артиста.

Гарний подарунок Віктора Развадовського може стати прикладом для меценатів і перерости в добру традицію, як у Романові, так і в інших населених пунктах.

Зважаючи на те, то бюджет Баранівки недостатній, міська рада сподівається, що знайдуться небайдужі благодійники, які організують схожий подарунок до Дня нашого міста - 21 вересня – і ми радо прийматимемо на своєму святі гостей-сусідів, які приїдуть послухати відомого співака, співачку чи гурт.

Друк E-mail