Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Юні футболісти повернулися з Міжнародного турніру

Команда футболістів 2004-2005 років народження з Баранівки взяла участь у ІХ Міжнародному турнірі з футболу «Memoria? ім. Antoniego Trybonia”, який відбувся 25 червня.

У м. Луков Мищика Дениса, Шишківського Василя, Бортніка Євгена, Драгана Іллю, Зарембу Дмитра, Юзькова Артема, Юзькова Андрія, Максимчука Назара,  Денисюка Дмитра та Зайця Іллю зустрів бурмістр і подарував футбольну форму, яку замовили спеціально для них.

Участь у турнірі приймали 12 команд з Франції, Польщі, України та Білорусі. Маючи невеликий досвід участі у міжнародних змаганнях, наші хлопці зайняли середину турнірної таблиці.

Після турніру для футболістів з України та Франції організували день відпочинку у басейні, а ввечері провели дружні зустрічі на пікніку, де відбувся матч між дитячою збірною України, Франції, Польщі та збірною тренерів. Перемогла дружба.

Нові друзі з Польщі та Франції запропонували тісну співпрацю між спортивними школами для проведення нових зустрічей та змагань.

Отже, маємо надію, що наші юні герої через декілька років гідно будуть захищати честь нашої країни на Євро-2024.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1276

Друк E-mail