Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У Баранівці відзначили Всесвітній день донорів крові

Всесвітній день донора крові - досить нове свято, яке відзначає багато країн. Воно було засноване під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров'я в Женеві. Наразі його святкують 14 червня. Саме цього дня у 1868 році народився австрійський лікар Карл Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.

Важливість цього свята перегукується з безсумнівною важливістю самого донорства. Як відомо, потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.

21 червня в залі районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня донора крові.  Голова районної ради С.С. М’ялківський, заступник голови районної державної адміністрації О.П. Бабінець, секретар Баранівської міської ради Ю. М. Оханський та заступник міського голови – керуючий справами виконкому О. С. Загорська подякували усім донорам нашого району за вагомий особистий внесок у збереження життя та здоров’я людей.

Грамотами районної державної адмініністації та районної ради нагородили Почесних донорів України: Багінського Ігоря Павловича, Єримчука Сергія Валентиновича, Левчук Валентину Ананієвну, а грамотами Баранівської міської ради – Огійчук Галину Петрівну та Макарчук Надію Степанівну, котра звернулася  із словами  вдячності до інших донорів, подякувала місцевій владі за увагу до тих, хто ділиться краплинкою себе заради інших.

У рамках урочистостей відбувся святковий концерт.

Того ж дня керівники Баранівської міської ради вручили подарунки Почесним донорам України, які проживають у місті Баранівка. Продуктові набори на прохання міського голови Анатолія Душка виділив благодійний фонд "Відкрите серце". Міськвиконком щиро дякує благодійникам за підтримку донорів Баранівки. 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1256

Друк E-mail