Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Донорство крові - крок милосердя

Існує свята істина: кров рятує життя. Безумовно, коли вона є в лікувальних закладах у достатній кількості і постійно. Сучасна медицина має у своєму арсеналі сотні й тисячі лікувальних препаратів, але людську кров неможливо нічим замінити.

Компоненти і препарати крові широко застосовуються в хірургії, онкології, при пологах, наданні допомоги постраждалим у катастрофах і аваріях природного та техногенного характеру.

Хвора або травмована людина може померти, якщо немає необхідної крові.

Донорська кров потрібна нашим хворим співвітчизникам завжди, що-хвилини.

Ваша кров - найдорогоцінніший подарунок, який ви можете зробити задля збереження життя людей.

І донорам, і реципієнтам (хворим, котрим переливають препарати та компоненти крові) ґарантується цілковита безпека. Адже починаючи з обстеження в лабораторії і закінчуючи взяттям крові, для донора надають усі розхідні матеріали одноразового використання (одноразові скарифікатори, шпателі, системи для взяття крові тощо). Уся кров донорів проходить тестовий та післятестовий контроль на маркери гепатитів (В, С), сифіліс, СНІД, а препарати крові, у свою чергу, проходять карантинізацію упродовж 6 місяців.

Кров та її компоненти промисловим методом створити неможливо, її може лише добровільно дати одна людина іншій, і дуже важливо, щоб це було вчасно.

Для того, щоб скарбниця крові не залишалась порожньою, прийдіть і поділіться своєю цілющою краплиною крові з тими, чиє життя залежить від вашої доброї волі, від вашого мудрого рішення стати донором.

Ваша кров - це життя для тих, хто її потребує.

Олена НІКОЛАЙЧУК,
лікар- трансфузіолог

Друк E-mail