Героїчний вчинок назавжди залишиться в пам’яті людей

Опубліковано у Архів новин

7 червня Баранівка провела у останній путь чарівну жінку, люблячу сестру та просто добру людину, яка віддала своє життя заради життя інших людей. Сьогодні її ім’я відомо всій Україні, як символ любові до людей та великої самопожертви заради життя інших.

У пансіонаті, де працювала Людмима Кравчук, 29 травня сталася страшна пожежа. У той час у будівлі перебували 33 підопічних та дві доглядальниці. У результаті пожежі 16 літніх людей загинуло, 17 – врятовано. Більшість з врятованих літніх людей дякують своїм життям саме Людмилі Кравчук. Вона почула запах гарі, забила тривогу та почала евакуацію людей похилого віку з палаючого будинку. Людмила Кравчук зробила все, що могла зробити у тих обставинах, але, на жаль, не змогла повернутися з палаючого аду …

Напередодні поховання Баранівський міський голова Анатолій Душко звернувся до обласної ради щодо відзначення нашої загиблої землячки. Керівники Житомирщини відразу зреагували на прохання.

На похоронах керуючий справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради Іван Толочко від імені громади Житомирської області, обласних депутатів та голови ради Анжеліки Лабунської висловив співчуття рідним та близьким загиблої та повідомив, що за свій героїзм і самопожертву Людмила Кравчук нагороджена посмертно відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини». Іван Толочко передав родині загиблої героїні відзнаку і матеріальну допомогу.

Під час громадської панахиди на кладовищі міський голова Баранівки Анатолій Душко розповів громаді про сміливий вчинок Людмили Кравчук, відзначив, що саме такі героїчні люди, як Людмила, надихають українців на захист нашої рідної землі від загарбників, на розбудову країни, запевнив присутніх, що пам’ять про Людмилу Іванівну буде вшанована.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1241

 

Друк