Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Чому не збуваються мрії і рушаться плани

Наприкінці минулого року Баранівська міська рада виготовила проект «Капітальний  ремонт мереж вуличного освітлення  м. Баранівка вул. Соборна, вул. Звягельська,  вул. Першотравенська, площа Волі», згідно якого буде замінено світильники вуличного освітлення на сучасні світлодіодні.

Цей проект першим у Житомирській області пройшов експертизу і до 20 січня 2016 року був відправлений для участі в конкурсі Міністерства екології та природних ресурсів України як такий, що може фінансуватися коштами Кіотського протоколу.

Наприкінці січня стало відомо, що проект вартістю 1,5 млн грн. включено в програму фінансування. Але незабаром розгорівся скандал щодо використання коштів Кіотського протоколу та порушень в частині проведення тендерних закупівель. Далі – заміна міністра екології та природних ресурсів і тиша.

Лише в травні стало відомо, що Уряд Гройсмана прийняв рішення кошти, які мали йти на освітлення направити на придбання автомобілів для поліції.

Ми зустріли цю інформацію з великим болем, але трішечки подумавши зрозуміли, що це, мабуть, правильно, адже в Україні сотні авто вже розбито новою поліцією і від цього стає ще сумніше.

Хотілося б почути думку представників місцевого самоврядування, громадських організацій, жителів України. Що ви думаєте з цього приводу?

Друк E-mail