Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Про стан автомобільних доріг в м Баранівка та шляхи щодо їх поліпшення у 2016 р.

На засіданні виконавчого комітету Баранівської міської ради 23 травня 2016 року розгядалося питання «Про стан автомобільних доріг в районі та шляхи вирішення питань щодо їх поліпшення у 2016 році».

Члени виконкому заслухали інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради Савчука В.А., який повідомив, що станом на 20.05.2016 року проведено поточний ремонт автомобільних доріг (вивезено щебеневий відсів):
- вул. Тищика – 10 тон;
- 2-й пров. Гагаріна – 510 тон (та 200 - тон ДЛМГ);
- вул. Лугова – 13 тон;
- вул. Житомирська та провулки – 60 тон;
- вул. Комарова – 40 тон;
- вул. Г. Сковороди (Чапаєва) – 110 тон;
- вул Покровська - 210тон;
- вул.. Вишнева – 20 тон;
- вул. Цегельна – 45 тон;
- вздовж вулиць Б.Хмельницького, Зеленої та Спортивної – 30 тон;
- вул. Л. Українки – 10 тон;
- під’їзд до вул. Звягельської, 79 – 30 тон;
- 2-й пров Остапа Вишні – 12 тон
- вул. Остапа Вишні – 60 тон;
- 1-й пров. Ярослава Мудрого – 50 тон;
- вул. Пашкевича – 10 тон.
По 4-му пров. Шевченка проведені роботи по грейдеруванню дороги.

Виготовлена проектно-кошторисна документація «Капітальний ремонт вул. Древлянської м Баранівка, Житомирської області». Кошторисна вартість даного проекту першої черги (від вул. Звягельська по будинок №23) становить –525026 грн., а друга черга (від 23 будинку по вул. Польова) – 558 974 грн.  Роботи розпочнуться в червні 2016 року згідно укладеного договору з Баранівською філією райавтодор.

Станом на 24.05.2016 року на розгляді в Баранівській міській раді є колективні заяви про поточний ремонт доріг від жителів провулка Зарічний, вулиць Мічуріна, Пилипа Орлика, Фарфорова, Пушкіна, провулка Некрасова, 4-го провулка Поліського, 1-го провулка Древлянського, 4-го провулка Шевченка та 2-го провулка Садового. Всі заяви будуть розглянуті та задоволені.

Виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради взяти до відома.
2. Відділу благоустрою та житлово-комунального господарства Баранівської міської ради проаналізувати стан утримання доріг на території міста та провести ремонт аварійно-небезпечних ділянок доріг, зокрема тих, на яких найбільший рух транспортних засобів.
3. Призначити відповідальним за стан доріг диспетчера відділу благоустрою та ЖКГ Стасюка А.М..
4. Доручити постійній комісії по визначенню черговості проведення поточного ремонту доріг м Баранівка розробити заходи на 2016 рік з ремонту та приведення в належний стан доріг і вулиць м Баранівка, з метою спрямування коштів, у першу чергу, на проведення ремонту доріг, які мають соціально-економічне значення для забезпечення належного функціонування транспортного руху в населених пунктах.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради Савчука В.А.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1195


 

Друк E-mail