Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Гарна новина! Баранівську ЗОШ І-ІІ ст. оптимізація омине

Уже давно точаться розмови про те, що у нашому районі до 1 вересня планують оптимізувати 7 навчальних закладів. В даний перелік потрапила й Баранівська ЗОШ І-ІІ ст.

Жителі мікрорайону Заріччя зібрали підписи та написали звернення до представників районної влади та місцевого самоврядування про те, що вони категорично проти переведення школи в початкову і не підтримують ідею відкриття садочка.

Неприпустимо закривати заклади освіти тепер і тому, що невдовзі буде створено Баранівську об’єднану територіальну громаду, жителі якої самі будуть вирішувати які школи їм потрібні.

13 травня у Баранівській РДА відбулася нарада з питань оптимізації шкіл району. Присутні на зібранні міський та сільські голови в категоричній формі заявили про неприпустимість закриття шкіл.

Міський голова Анатолій Душко у своєму виступі зауважив, що перш ніж приймати такі непопулярні рішення потрібно мати стратегію розвитку освіти на роки і усі важливі питання обов’язково погоджувати з громадою.

Нарада закінчилася з думкою про те, що на сесію районної ради, яка відбудеться 25 травня, питання щодо оптимізації шкіл виноситися не буде за винятком Йосипівської та Жарівської шкіл, по яких ще будуть проводитися обговорення.

Однозначно можна стверджувати, що план оптимізації був необдуманим та поспішним.

Друк E-mail