Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У Баранівці буде створено Молодіжну раду

Повноцінний розвиток місцевого самоврядування неможливий без широкого залучення громадян, в тому числі й молодого покоління, до процесів формування стратегії розвитку місцевих громад, участі їх у формуванні та роботі органів місцевого самоврядування, становленні інституцій громадянського суспільства на місцевому рівні.

Молодь є доволі великою групою громадян. Тому важливим є врахування її потреб, бачення проблем місцевого розвитку, що може значною мірою здійснюватися через різні форми її активної участі.

Молоді люди здатні внести інноваційні, нестандартні підходи до вирішення проблем місцевих громад, сприяти запровадженню новітніх інформаційних, управлінських технологій у місцевому самоврядуванні.

Враховуючи вищезазначене, було прийнято рішення створити у нашому місті Молодіжну раду. Її буде створено з метою сприяння виробленню активної життєвої позиції  молоді; залучення молодих активістів до роботи в органах місцевого самоврядування; мотивування молоді до участі в житті  суспільства і місцевої громади; отримання навиків співпраці з представниками органів влади; реалізації та відстоювання прав молоді.

11 та 12 травня 2016 року посадові особи Баранівської міської ради, відвідавши старшокласників Баранівської гімназії, Баранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. О. Сябрук, зробили перший крок до створення Молодіжної ради.

Перед учнями виступили: міський голова Анатолій Душко, заступник міського голови –керуючий справами виконкому Оксана Загорська та керівник гуртків МБК, громадська діячка Юлія Дем’яненко.

«Хочу, щоб ви зроcтали і розвивали в собі лідерські якості. У змінах, що відбуваються і відбуватимуться й надалі є ваше місце. Саме молоді люди зможуть дати поштовх для розвитку нашого міста,» - зазначив у своєму виступі Анатолій Олександрович.

Оксана Сергіївна розповіла учням, що 24.05.2016 року на засіданні виконавчого комітету будуть розглядатися питання щодо затвердження Положення про Молодіжну раду та порядку проведення конкурсного відбору на право стати членом Молодіжної ради.

Юлія Ігорівна сказала: «Ми запрошуємо  до співпраці усіх хто хоче впливати на розвиток свого міста. Якщо у вас є бажання розвиватися, ви енергійні і креативні, маєте цікаві ідеї і бажаєте втілювати їх в реальність – ставайте членами Молодіжної ради. Вірте в себе, не бійтеся висловлювати свої думки, пропозиції.»

Основними цілями консультативно-дорадчий органу - Молодіжної ради є:
- залучення молоді до формування молодіжної політики та соціально-культурного розвитку міста;
- забезпечення дій у вирішенні питань пов’язаних із життям молоді;
- проведення інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Члени Молодіжної ради будуть приймати участь в різних акціях, конкурсах, семінарах Конгресу Ради Європи, форумах по всій Україні, отримувати досвід  роботи у місцевому управлінні. Найактивніші матимуть право побувати безкоштовно закордоном у містах Луков (Польща), та Лаздіяй (Литва), а також відзначатимуться грамотами, дипломами, грошовими винагородами.

 Щоб стати членом Молодіжної ради потрібно:

       1) Розробити свій проект на одну із тем:
1.    Покращення благоустрою та інфраструктури мого міста.
2.    Розвиток демократії - бере початок з кожного з нас.
3.    Участь молоді у соціально-культурній сфері мого міста.
4.    Власна креативна, інноваційна тема.

       2) Провести акцію у м. Баранівка на будь-яку з тем:
1.    Екологія міста.
2.    Культура, як запорука успіху розвитку молоді.
3.    Туризм та його основні напрямки.
4.    Ваша тема, узгоджена попередньо.


Слідкуйте за інформацією на офіційному сайті Баранівської міської ради
http://mrada-baranivka.gov.ua/

За консультаціями та порадами звертайтесь за тел. 0674900247

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1164

Друк E-mail