Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Знову перемогли вихованці Будинку дитячої творчості

Весна не перестає дивувати. Вона знову і знову надає нам сили та наснаги для нових звершень та перемог. Саме так сталося з вихованцями міського Будинку дитячої творчості.

11 травня юні вокалісти прийняли участь в обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки». У цьому конкурсі приймало участь 225 дітей із усіх куточків Житомирщини. Вихованці Будинку дитячої творчості вже вкотре були серед переможців і повернулися додому з нагородами.

Кукош Роман та Мартинюк Дарія були нагороджені дипломами І ступеня (керівник Ірина Ільчук), тріо «Первоцвіт» у складі Козій Діани, Пашинської Ольги та Куценко Анни   нагороджено дипломом ІІ ступеня (керівник Ірина Ільчук), дует «Смайлики» у складі Первак Миколи та Сус Анастасії нагороджені дипломом ІІІ ступеня ( керівник Вікторія Бабінець), квартет «Світіва» у складі Голумбйовської Олександри, Ільчук Іванни, Андрушко Олександри та Стельмах Анастасії нагороджено дипломом ІІІ ступеня (керівник Вікторія Бабінець), Старушко Артур нагороджений дипломом за участь (керівник Ірина Ільчук).

А останньою, але не менш значущою, нагородою в цей день був диплом ІІІ ступеня за загальне командне місце. Молодці! Так тримати!!!

Культорганізатор Віталій Каленський

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1163

Друк E-mail