Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У Баранівці відзначили 71 річницю Великої Перемоги у Другій світовій війні

Після мітингу торжества відбувалися на міському стадіоні. Ветеранів та літніх людей туди підвіз автобус.

У парку міська рада забезпечила роботу польової кухні, тож всі охочі могли поласувати пшоняною та гречаною кашею. А ветерани Другої світової згадали події тих часів за святково накритим столом.

Піснею та щирим вітальним словом вшанували пам'ять про полеглих та живих учасників тієї війни самодіяльні артисти. Свої концертні номери на суд глядачів представили учні Баранівських ЗОШ І-ІІ ст., І-ІІІ ст. №2 ім. О.Сябук, гімназії та місь-кого Будинку дитячої творчості. Пі-сенні та віршовані вітання з нагоди свята адресували присутнім і знані у районі артисти - гурт «Козаки-коза-ченьки», Маша Маркіна та інші.

Діти раділи з того, що могли розважитися на батутах та мінікарах.

Чимало мешканців міста та району зібралося, щоб переглянути фінальний матч за Кубок Баранів-ського району з футболу, який проходив між ФК «Авангард» (смт Довбиш) та ФК «Баранівка». У напруженій грі футболісти так і не змогли відкрити рахунок. Лише серія пенальті виявила переможця. Ним став довбиський «Авангард», вигравши з рахунком 3:1. Голова райдержадміністрації Микола Вельчинський та міський голова Анатолій Душко вручили командам грошові винагороди, а переможцю - «Аван-гарду» - Кубок.

Оксана ЗАДОРОЖНА

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1152

Друк E-mail