Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Стихійній торгівлі кажемо: «Ні!»

У центрі Баранівки, навпроти ПАТ «Укртелеком» існує стихійний ринок. Молоко, сир, сметана, овочі, фрукти, городина, ягоди, квіти  – очі розбігаються від розмаїття. Але ж усі ми маємо розуміти, що асфальт посеред тротуару центральної вулиці міста – не найкращий «прилавок». Пил і бруд з проїжджої частини, шерсть бродячих собак і котів, занесена вітром – не надто бажані «приправи» до харчових продуктів.

Баранівська міська рада інформує населення про те, що на території міського ринку, який знаходиться навпроти ПАТ «Укртелеком», приведено в порядок місця для торгівлі. Тут усі бажаючі жителі міста та району можуть продавати продукцію особистого селянського господарства.

Пам’ятайте про те, що торгівля повинна здійснюватися лише на спеціально відведених місцях без порушення санітарних норм. Продавці та покупці повинні дотримуватися умов, за яких виграють усі: і бабуся без копійки не залишиться, і людей від інфекційних хвороб вбережемо.

Міськвиконком

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1103

  

Друк E-mail