Свято творчо-обдарованих дітей "Сузір'я талантів"

Опубліковано у Архів новин

Благодійний концерт творчо-обдарованих дітей "Сузір'я талантів" став ще одним підтвердженням того, що талановитих дітей у нас багато.

Свято було особливим, не схожим на інші. Усі номери виконувалися бездоганно. Вражало багатство і яскравість сценічних костюмів, оригінальне оформлення сцени. Стрімка зміна художніх номерів та світломузика від дискотеки «Торба» не давали змоги глядачам відволіктися хоч на хвилинку.

Вихованці та керівники гуртків Баранівського міського Будинку дитячої творчості підготували справді захоплюючі танці, пісні, інсценівки.

Баранівський міський голова нагородив дітей, які займали переможні місця на фестивалях і конкурсах та їхніх викладачів. Анатолій Душко повідомив про те, що 40 вихованців МБДТ поїдуть в Київ на екскурсію. Транспорт забезпечить міська рада, а екскурсійну програму – фонд «Дітям Чорнобиля».

Грамоти, премії та подарунки з словами привітань дітям та викладачам  вручили також і голова Баранівської РДА Микола Вельчинський та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Баранівської РДА Надія Ошатюк.

На благодійному концерті 10 квітня було зібрано 4191 грн. Частину коштів організатори планують витратити на лікування хворих дітей, а решту – на придбання взуття для танцювального колективу.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1088

Друк