Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Спортивні збори з Кіокушинкай карате

У спортивному залі Баранівської гімназії 3 квітня 2016 р. зібралося близько 30 спортсменів з міст Баранівка, Новоград-Волинський, Житомир. Тут відбулися спортивні збори та атестація на пояси з Кіокушинкай карате.

Вихованці спортивної секції при Баранівській гімназії, тренером якої є Шкула В. Г., показали гідний рівень підготовки в порівняні з іншими.

Іспити на оранжеві, блакитні, жовті та зелені пояси успішно пройшли всі учасники зборів. Тренер Вячеслав Геннадійович також підвищив свій кваліфікаційний ступінь.

По завершенні іспитів Анатолій Душко звернувся до каратистів зі словами: «Я бажаю вам успіхів. Перемагайте! Але при цьому залишайтеся здоровими, неушкодженими і цінуйте можливість ставати сильнішими, бо ви нам дуже потрібні. Вітаю вас!»

Президент Житомирської обласної федерації Кіокушин карате Гордієнко Олександр Сергійович, представник м. Житомир Лановий Олександр Валерійович та Баранівський міський голова Душко Анатолій Олександрович вручили сертифікати та пояси спортсменам.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1069
Друк E-mail