Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Встановлено біотуалет

Баранівська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ст. ім. О. Сябрук має два корпуси. У приміщенні, яке знаходиться біля автостанції розміщено три класні кімнати, у яких проводяться уроки. Там же розташована спальна кімната на 60 місць для першокласників.

Величезною проблемою є відсутність туалету біля даного корпусу. Коли старшокласники при потребі ходять до головного корпусу, то для найменших учнів - це нереально. Тимчасово цю проблему вирішували за допомогою угоди з автостанцією.

Директор ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім. О. Сябрук Сіцінський Сергій Володимирович 3 березня звернувся до Баранівської міської ради з проханям допомогти у вирішенні цієї наболілої проблеми.

Вихід із даної ситуації було знайдено. У п’ятницю, 22 березня, біля другого корпусу школи працівники відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради встановили біотуалет для учнів перших класів. 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1047

Друк E-mail