Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади

ЙДУТЬ ТЕХНІЧНІ РОБОТИ
САЙТ ТИМЧАСОВО МОЖЕ БУТИ НЕДОСТУПНИМ

знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Практикум «Земля та комунальне майно»

24-25 березня у Києві пройшов практикум з розробки законодавства за напрямом «Земля та комунальне майно». Навчальний захід провела Асоціація міст України спільно з Парламентським офісом місцевого самоврядування в рамках проекту USAID ПУЛЬС.

У практикумі взяли участь посадові особи місцевого самоврядування - керівники управлінь та відділів земельних ресурсів, комунальної власності та їх заступники - з 23 міст-членів АМУ. Представником Баранівської міської ради була спеціаліст із земельних питань Шевчук Олена Григорівна. 

Відкрили захід директор Центру аналізу та розробки законодавства  Асоціації міст України Я. Рабошук та керівник Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Г.Скопненко.

24 березня учасники вивчали правила проектування нормативно-правових актів, особливості нормопроектування у сфері управління земельними ресурсами і комунальною власністю, процедурні аспекти нормотворчості на прикладі Верховної Ради України. В рамках програми було проведено круглий стіл з питань нормативно-правового регулювання земельних відносин та управління комунальним майном за участю представників Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Головного управління земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації.

25 березня в програмі практикуму заплановано ознайомлення з особливостями нормопректування у центральних органах виконавчої влади. Перед учасниками виступили представники Секретаріату  Кабінету Міністрів України. Було проведено оглядові екскурсії Будинком Уряду, зокрема відвідування Музею історії урядів України, та Сесійним будинком Парламенту.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1046

Друк E-mail