Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Шановні працівники відділу житлово-комунального господарства та благустрою Баранівської міської ради, комунального підприємства «Баранівка міськводоканал»!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів ще не прокинулась, та часто не помітна, але без Вашої турботи неможливо уявити життя людей.

Від надійності та якості надання комунальних послуг, від професіоналізму та відповідальності працівників житлово-комунального господарства багато в чому залежить благополуччя кожного будинку, кожної родини, добробут, гарний настрій, а інколи і здоров’я людей.

Заступник міського голови Василь Савчук та секретар ради Юрій Оханський привітали з професійним святом працівників відділу житлово-комунального господарства та благустрою Баранівської міської ради, адже комунальники роблять усе від них залежне, щоб ми жили в облаштованому, світлому і красивому місті, їхню роботу бачать всі городяни. За особистий внесок у розвиток галузі, забезпечення стабільної роботи, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята почесні грамоти та грошові винагороди отримали: Слободенюк Павло Петрович, Сус Микола Миколайович, Петрів Оксана Миколаївна та Кольосов Леонід Юрійович.

Щиро бажаємо працівникам галузі міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, здійснення всіх життєвих планів і сподівань та нових професійних здобутків у нелегкій, але такій потрібній людям справі!

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1028/

Друк E-mail