Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Практикум щодо електронних звернень та петицій у Житомирі

26 лютого 2016 року у приміщенні Прес-центру Житомирської міської ради відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Електронні звернення і петиції як механізм комунікації влади та громади».

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (проект «ПУЛЬС»), що впроваджує Асоціація міст України за підтримки агентства США з міжнародного розвитку.
 
Одним із учасників навчального заходу стала представник Баранівської міської ради, провідний спеціаліст із інвестиційних питань Свінціцька Н. І.

На практикумі були розглянуті наступні питання:
1. Ключові положення Закону України «Про звернення громадян». Поняття «електронне звернення» та «електронна петиція»;
2. Основні законодавчі вимоги до розробки Положення про порядок надання та розгляд петицій;
3. Правові та практичні аспекти надання відповідей;
4. Створення форм для електронних звернень.

Учасники поділилися досвідом та планами щодо впровадження електронних петицій, відмітили позитивні сторони та обговорили проблемні питання.

На завершення практикуму відбулась предметна дискусія, результатом якої є пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про звернення громадян», які будуть сформовані та передані до аналітичного центру Асоціації міст для опрацювання.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1003/

Друк E-mail