Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Школярка з Кашперівки – одна з кращих екскурсоводів музеїв навчальних закладів Житомирщини

Нещодавно в Житомирському туристсько–краєзнавчому центрі відбувся І обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». У ньому взяли участь учні краєзнавчого гуртка Кашперівської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з керівником Тетяною Петрівною Муравською, творчою особистістю, яка закохана у свою справу.

На конкурс була представлена тематична екскурсія «Стежкою в минуле…», яка розповідає про філософію світобачення побуту та життєвого устрою наших предків. Цікаво та змістовно про реліквії старожитностей, що датуються першою половиною 19 століття, розповіла учениця 10 класу Никитенко Юлія. Вона виборола ІІ місце серед екскурсоводів 34 шкіл нашої області.
Шкільний музей історії села Кашперівка має звання «Зразковий». У його стінах завжди вирує життя, творчими цеглинками якого є не тільки екскурсії, а й зустрічі з цікавими людьми, краєзнавчі свята, музейні уроки.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/___news2017/1627

Друк E-mail