Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Представники ОТГ побували у Житомирі, аби навчитися успішно керувати громадою

24 січня 2017 року тренери проекту U-LEAD провели для представників об’єднаних громад Житомирщини семінар-навчання на тему "Актуальні питання процесу становлення громад", у якому взяли участь представники Баранівської об’єднаної громади.

Говорили про бюджет ОТГ, інфраструктурні проекти з використанням коштів ДФРР, електро-, газо- забезпечення, пасажирські перевезення, тендерні закупівлі, законодавство про працю, тощо.
 
Також у семінарі взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та директор Житомирського Регіонального центру розвитку місцевого самоврядування Василь Невмержицький.
 
«Новим громадам необхідно у короткі строки вникнути у всі питання, адже відповідальність на них лягає достатньо велика. Маємо вчити, вчитись і успішно реалізовувати у життя реформу. Якщо у когось виникнуть якіссь запитання – сміливо звертайтеся до нас і ми допоможемо», – зазначив Володимир Ширма.
 
Подібні заходи будуть проходити регулярно для того, аби навчити працювати у громадах, як голів, так і спеціалістів.
 
«Спочатку теоретична частина, потім ми будемо їздити у громади і на прикладі бачити історії успіху. Об’єднані громади мають працювати злагоджено», – зазначив Василь Невмержицький.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/___news2017/1588

Друк E-mail