Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Продовжуємо гарні традиції

Правду кажуть, що світ не без добрих людей. У цьому ми переконуємося щоразу, коли звертаємося за допомогою до депутата Баранівської міської ради Анатолія Остудімова та до  Міжнародного благодійного Фонду «Допомога дітям Чорнобиля». 21 січня 2017 року за їхньої підтримки та за ініціативи міського голови Анатолія Душка Баранівська міська рада організувала поїздку 40 дітей, які проживають у селищі Полянка до столиці нашої держави.

Мабуть, кожна дитина мріє якнайчастіше відвідувати «McDonald’s» та насолоджуватися ситними й оригінальними смаколиками, які там подають. Тож і наші мандрівники дуже зраділи можливості «підкріпитися» в кафе всесвітньовідомої мережі швидкого харчування. Того дня незабутні враження юні жителі Полянки отримали на шоу «Україна має талант Діти». Деяким вдалося взяти автографи у знаменитостей та навіть сфотографуватися з популярним виконавцем Dzidzio.

У подорожі побували обдаровані діти, діти з багатодітних сімей та діти, позбавлені батьківського піклування. Супроводжували юних жителів громади вчителі Полянківської ЗОШ І-ІІІ ст. та медична сестра.

Надіємось, що добру традицію, започатковану Баранівською міською радою, підтримають й інші благодійники. Це дасть змогу організувати ще багато цікавих та пізнавальних поїздок з метою всебічного розвитку дітей, які проживають у нашій громаді. 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/___news2017/1586

Друк E-mail