Перші дзвіночки об`єднання

Баранівська міська рада 6 січня 2017 року організувала поїздку дітей до міста Київ за підтримки Міжнародного благодійного Фонду «Допомога дітям Чорнобиля».

Дякуючи працівникам Фонду, діти, які проживають у Баранівці, раніше неодноразово брали участь у різних екскурсіях. Керівництво Баранівської міської ради прийняло рішення про те, що юні жителі з сіл та селища також будуть учасниками поїздок, адже вони стали членами великої дружньої родини під назвою Баранівська міська об’єднана територіальна громада.

Цього разу у Київ поїхали діти з сіл Вірля та Климентіївка. Вони відвідали Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки та переглянули виставу «Новорічні сюрпризи».

Діти поринули у світ Казкового Королівства, де йшла підготовка до новорічного балу, на який запрошені герої усіх казок. Злих і підступних Король не запросив. Тому Снігова Королева та її помічники вирішили вкрасти чарівний годинник Діда Мороза, щоб Новий рік ніколи не настав. Добрі герої казки не впали у відчай. Юні глядачі дізналися про те, які неймовірні пригоди чекали на вірних друзів - Айболита, Кота в чоботях, Червону Шапочку, подорожуючи разом з ними дорогами Казкового Королівства.

Після вистави, пообідавши у кафе «McDonald’s», діти повернулися додому в гарному настрої та з яскравими враженнями.

Баранівська міська рада висловлює щиру вдячність Міжнародному благодійному фонду «Допомога дітям Чорнобиля» та сподівається, що і надалі така співпраця сприятиме організації маленьких чудес для наших дітей.

Друк