Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Хай буде дитинство щасливим!

Працівники управління соціального захисту дітей Баранівської міської ради 31 червня біля міського Будинку культури ім. А.Пашкевича організували та провели заходи до Дня захисту дітей. Взяти участь у святкуванні мали змогу діти з усіх населених пунктів громади, бо відділ освіти здійснив підвіз до місця проведення заходів шкільними автобусами.

У міста-партнера є чому повчитися

Делегація з м. Баранівка у складі якої були міський голова Анатолій Душко, депутати міської ради Ігор Король і Дмитро Нечипорук, вчитель, художник Володимир Кравчук, голова громадської організації « Польська світлиця» Людмила Хіміч, взяла участь у відзначенні Дня міста Луков – польського міста-партнера Баранівки.

Друк E-mail

В Баранівці вшанували борців за волю України

23 травня у День Героїв на площі Волі у Баранівці жителі громади вшанували борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН. Це свято є також даниною героям сьогодення, які нині віддають свої життя за незалежність та соборність України.

Друк E-mail

У Баранівці відбулися фінальні змагання обласної спартакіади органів місцевого самоврядування

18 травня у Баранівці завершився обласний етап ІХ спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, який проходив під традиційним гаслом «Спорт об’єднує всіх в одну команду».

Друк E-mail