У Баранівській громаді відбулися урочистості з нагоди Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС

14 грудня у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС жителі Баранівської громади віддали шану всім тим, хто ціною власного здоров'я й життя захистив нас і увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Друк E-mail

Навчання заради покращення надання соціальних послуг

5-6 грудня 2017 року, в рамках Проекту ООН ЮНІСЕФ в Україні Кіптівську сільську раду відвідали представники соціальної сфери об’єднаних територіальних громад Полтавської, Житомирської, Донецької, Хмельницької та Харківської областей.  У складі делегації були спеціалісти Управління надання соціальних послуг Баранівської міської ради.

Друк E-mail

Необхідність вирішення нагальних проблем медичної галузі зібрала за круглим столом голів громад Баранівського району

У лікарні 13 грудня відбулась робоча нарада за участю Баранівського міського голови Анатолія Душка, Довбиського селищного голови Юрія Домашина, Дубрівського сільського голови Віктора Козиренка, представників громад та медиків району. За круглим столом зібрала усіх необхідність вирішення нагальних проблем медицини, бо саме плідна співпраця громад може стати основою покращення медичного обслуговування населення Баранівського району. Прикро, що не було керівників районної ради, які мали б представляти інтереси жителів селищ Першотравенськ та Кам’яний Брід.

Друк E-mail

Вокалісти Будинку творчості кращі в області!

З метою патріотичного виховання учнівської  молоді, любові до Батьківщини, рідної землі, до своєї  родини, підтримки  юних  талантів  та  обдарувань  нещодавно   в  м. Житомирі відбувся П обласний фестиваль-конкурс української патріотичної  пісні, в якому з успіхом  взяли участь юні  вокалісти   міського   Будинку   дитячої   творчості.

Друк E-mail

Депутат обласної ради Наталія Кокітко подарувала садочкам громади постільну білизну

12 грудня депутат обласної ради, перший заступник міського голови Наталія Кокітко здійснила робочу поїздку в селище Полянка. Вана відвідала місцевий дошкільний навчальний заклад «Ялинка», де поспілкувалася із завідувачем, вихователями, дітьми та з виконуючою обов’язки старости.

Друк E-mail

Звернення депутатів Баранівської міської ради про відміну рішення «Щодо схвалення Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства на період до 2022 року»

Президенту України
П. Порошенку

Голові Верховної Ради України
А. Парубію

Прем’єр-міністру України
В. Гройсману

Виконавчому директору Асоціації міст України
О.Слобожану

Друк E-mail