Ряд важливих робочих питань розглянуто на робочій нараді із соціальними робітниками

23 червня 2017 року відбулася робоча нарада із соціальними робітниками Управління надання соціальних послуг Баранівської міської ради, на яку були запрошені директор центру надання гуманітарної допомоги населенню Баранівської громади Вадим Анатолійович Гнилориба та завідувач сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій УПСЗН Барановська Леся Валентинівна.

ДрукE-mail

Якщо на практику – то в «Кращі практики»

                                                                                                                - Хто стукає у двері знань ?
                                                                                                                - Це я,одна з жінок!
                                                                                                                                            Аліса в країні чудес
                                                                 
Наприкінці  червня Офіс Ради Європи спільно із Міністерством регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства  зібрав під знамено успішного  самоврядування кращих із кращих в частині практик з соціально-економічного розвитку територій.

ДрукE-mail

Кожне дитинство починається з іграшки…

Іграшка – унікальне явище традиційної культури українців.  Вона є водночас предметом народної гри, засобом виховання та розвитку дитини, об’єктом творчості, художнім витвором, національним сувеніром. Мистецтво виготовлення  народної ляльки з тисячолітньою традицією відроджується і є джерелом натхнення для творчості наших юних майстрів.

ДрукE-mail

22 червня - День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося.

ДрукE-mail

Уже доброю традицією стала участь у прибиранні території міста Свідками Єгови

Члени релігійної громади Свідки Єгови у суботу,  24 червня, навели лад на території парку, що біля міського стадіону. Близько 20 вірян вирубали чагарники, вигребли гілля, сміття, в тому числі й будівельне та вивезли все це на сміттєзвалище Баранівської міської ради.

ДрукE-mail

Від щирого серця вітаю нас усіх із Днем молоді!

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

ДрукE-mail

Відкрито центр надання адміністративних послуг Баранівської міської ради

Центр надання адміністративних послуг Баранівської міської ради (Центр), який було створено рішенням 1 сесії 8 скликання міської ради від 30.12.2016 року – місце спілкування влади і громади, де можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідними побутовими умовами, компетентним і приязним персоналом.

ДрукE-mail

За дозволом для здійснення закупівлі побічних лісових користувань (ягоди, гриби) звертайтеся до Баранівської міської ради!

Повідомляємо про те, що рішенням виконавчого комітету Баранівської міської ради № 128 від 31 травня 2017 року було визначено місця для закупівлі побічних лісових користувань (ягоди, гриби) та заготівлі другорядних лісових матеріалів. З їх переліком можна ознайомитися, переглянувши скан-копію даного рішення, яка опублікована нижче.

ДрукE-mail

Розробляється топографічна карта громади

У громаді сьогодні працює група спеціалістів-картографів над створенням топографічної карти масштабу 1:10000 для схеми планування Баранівської міської об’єднаної територіальної громади. Працівники ТОВ «Картографія+» з допомогою спеціалістів міської ради та в. о. старост уточнюють розташування об’єктів, які знаходяться на території громади.

ДрукE-mail