Щеплення домашніх тварин – єдиний надійний метод боротьби зі сказом

Людина є частиною оточуючої її природи і навіть хвороби з тваринами часто у неї одні й ті ж. Наприклад, сказ — гостре інфекційне захворювання, що виникає після укусу чи подряпини зараженою твариною та протікає з важким ураженням нервової системи і якщо своєчасно не прийняти необхідних заходів закінчується, як правило, смертельним результатом.

Друк E-mail

Жителі громади погодили Стратегію розвитку та Схему планування Баранівської громади

У приміщенні міського Будинку культури ім. А. Пашкевича 15 листопада 2017 року відбулися громадські слухання, на які прибуло 350 жителів громади. Серед присутніх були 12 депутатів міської ради, 15 членів виконкому, 11 в.о. старости. Усі, хто прийшов на громадські слухання на майданчику перед Будинком культури мали змогу побачити нову техніку, яка була закуплена міської радою коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Друк E-mail

Параюристи: хто вони?

В Україні з’явилися перші "параюристи" або, як їх по-іншому називають, "громадські радники". Це – новий інститут, який ініціював та підтримує Міжнародний фонд "Відродження" спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, Мережею правового розвитку та іншими партнерами в сфері захисту прав людини.
   

Друк E-mail

Міський голова провів нараду з тренерами та учителями фізкультури, які працюють на території Баранівської громади

Усі ми знаємо яку важливу роль у житті дітей відіграють заняття спортом. Це перш за все виховання здорових, загартованих майбутніх поколінь. Нині не оминають проблеми і цю сторону нашого життя. Під час наради вчителі нарікали на незадовільний стан матеріальної бази та висловлювали стурбованість тим, що зараз є багато дітей, які за станом здоров’я не можуть займатися на уроках фізкультури.

Друк E-mail

Бюджет 2018. Нові виклики та загрози

Департамент фінансів Житомирської ОДА 15 листопада 2017 року  провів чергову змістовну нараду з приводу  формування бюджету на 2018 рік. На засіданні було озвучено ряд значимих повідомлень, які слід використовувати при провадженні бюджетної політики в Баранівській міській ОТГ.  

Друк E-mail

Вітаємо наших спортсменів!

11-12 листопада 2017 року в місті Боярка, Київської області пройшов відкритий Кубок з таеквон-до І.Т.Ф. серед дітей 11-13 років. Участь в даних змаганнях взяла збірна команда Баранівської міської ОТГ  (тренер  Качура Д. В.).
         

Друк E-mail

ФК «Граніт» (Черняхів) – володар Кубку В. Стародубова!

У неділю, 12 листопада, у м. Баранівка відбулися фінальні матчі Кубку Валерія Стародубова. Здолавши новоград-волинський «Авангард» та андрушівське «Аміко», черняхівський «Граніт» став володарем Кубку Валерія Стародубова 2017 року!

Друк E-mail

Суємецькій школі виповлилося 150 років!

Суємецька ЗОШ І-ІІ ст. 10 листопада відзначила славний ювілей - 150 років з дня заснування. На свято завітали жителі села, вчителі, колишні, нинішні та майбутні учні, керівництво громади. У фойє святково вбрані учениці дарували усім виготовлені власноруч символічні дзвіночки, а гарно оформлена виставка знайомила з хронікою життя великої шкільної родини.

Друк E-mail

Майбутнє – за альтернативною енергетикою

Виснаження світових викопних енергетичних ресурсів, проблеми екологічного забруднення навколишнього середовища змушують більшість країн світу, у тому числі і Україну, формувати свої енергетичні стратегії, спрямовані на розвиток альтернативної енергетики. Розуміючи важливість зазначеної проблематики,  керівництво Баранівської міської ОТГ також вирішило долучитися до її розв’язання.
  

Друк E-mail