Шановні земляки! Щиро вітаємо вас із світлим і радісним святом – Різдвом Христовим!

Уже більше двох тисяч років воно несе людству віру у краще майбуття, надію на торжество добра над злом, любов до ближнього, зцілення і спасіння.

Бажаємо вам благодаті у цей чарівний день, спокою в серці і миру в домі. Хай прийдуть в душу Віра, Надія і Любов. Нехай у світле свято кожен знайде на небі свою Різдвяну Зірку і життя його буде дивовижним.

Христос народився! Прославляйте Його!

Анатолій Душко, Баранівський міський голова

Наталія Кокітко, депутат обласної ради

Друк E-mail

Розвиток підприємництва – запорука успіху громад

Круглий стіл «Фермерство як компонент місцевого економічного розвитку та модернізації сільських територій" відбувся 15 січня у Баранівській міській раді. Основною метою проведення цього заходу було напрацювання алгоритмів створення та підтримки фермерських господарств, які сприятимуть розвитку територій, створенню робочих місць, збільшуватимуть надходження до місцевого бюджету.

Друк E-mail

Навчалися працювати з автоматизованою системою енергомоніторингу АСЕМ

З метою вдосконачення системи енергоменедженту в ОТГ активно впроваджується моніторинг споживання енергетичних ресурсів бюджетними закладами громади із застосуванням сучасних програмних комплексів.

Друк E-mail

ЦНАП - адміністративні послуги в одному приміщенні

Наближення послуг до людей та підвищення їх якості – серед завдань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, яка впроваджується Урядом України з 2014 року. Баранівська об’єднана територіальна громада скористалася інструментами реформи для забезпечення розвитку своєї території та створення комфортного середовища для життя кожного мешканця громади.

Друк E-mail