Нерухоме майно. Здобутки, втрати, запитання

За шість місяців  існування  Баранівської об’єднаної територіальної громади ми отримали податку на нерухоме майно на загальну суму  61,1 тис. грн. Такий вид місцевого податку платять юридичні та фізичні особи які є власниками об`єктів житлової  та нежитлової нерухомості.У загальній структурі доходів Баранівської міської ОТГ  планова сума річних його призначень складає 176,4 тис. грн. У порівняння з 2016 роком планова сума зросла на 82,1 тис. грн (до об’єднання у громаду ми планувати цей податок у сумі 94,3 тис. грн. та фактично отримали у сумі 18,4 тис. грн. Значення невиконання за 2016 рік сягнуло 75,9 тис. грн.

ДрукE-mail

Команда Баранівської ДЮСШ – у вісімці кращих в Україні

Традиційні змагання з футболу «Золотий колосок» нині проходять у місті Скадовськ. Футбольний турнір цього року зібрав 24 команди–учасниці, серед яких, як переможець Житомирських обласних змагань - команда юнаків 2003 року народження Баранівської ДЮСШ.

ДрукE-mail

Відбулась нарада щодо повноважень міської ради в частині контролю за дотриманням законодавства з питань праці

20 липня 2017 року проведена нарада з активом Баранівської об’єднаної  територіальної громади  та надано роз’яснення щодо забезпечення здійснення виконавчими органами міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад повноважень, передбачених частиною третьою статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

ДрукE-mail

Народний депутат Володимир Литвин побував в Острожецькому садочку

18 липня 2017 року з робочим візитом у село Острожок  Баранівської міської ОТГ приїздив народний депутат України Володимир Михайлович Литвин. Його супроводжувала помічник народного депутата Вікторія Ількович. Заступник міського голови Василь Савчук, заступник начальника управління фінансів Олександр Василевський та в. о. старости Володимир Дейнека були присутні під час відвідин Володимиром Литвином Острожецького ДНЗ.

ДрукE-mail

Енергоефективність – запорука успішності громад

Реформа децентралізації, яка нині триває в Україні, відкриває нові перспективи у розвитку місцевих громад. Разом з тим, успішність громад залежить від уміння ефективно реалізовувати ними право управляти наявними фінансовими та матеріальними ресурсами. Одним із основних джерел, за рахунок яких можна отримати значні додаткові кошти, які в свою чергу направлятимуться на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури громади, є проведення заходів з економії енергетичних ресурсів.

ДрукE-mail

Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади

Працівник з питань взаємодії з територіальними громадами та органами виконавчої влади виконавчого апарату Житомирської обласної ради Петро Рудніцький провів семінар-практикум зі старостами об’єднаних територіальних громад Баранівського району.

ДрукE-mail

І знову випробування…

17 липня 2017 року відбулась 8 сесія Баранівської міської ради. Депутати розглянули чимало питань порядку денного. Одним із перших приймалося рішення щодо змін до міського бюджету на 2017 рік.

ДрукE-mail