На часі – заміна лічильників

У зв’язку із складними погодними умовами у вересні (дощі, грози) вийшли з ладу 6 лічильників електричної енергії у місті Баранівка, 1 – у Глибочку та 2 – у Климентіївці.

Друк E-mail

Відбулася конференція на тему «Нова система просторового планування як інструмент розвитку об’єднаних територіальних громад»

6 жовтня в рамках Міжнародного ЕкспоФоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість», який проходить у столичному виставковому центрі КиївЕкспоПлаза відбулася конференція на тему «Нова система просторового планування як інструмент розвитку об’єднаних територіальних громад» за участі представників Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державної архітектурно-будівельної інспекції України,  Асоціації міст України, Будівельної палати України, проектних організацій та будівельних компаній. На заході присутній народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Конференція зібрала понад вісімдесят п'ять учасників з усіх областей України, серед яких представники міст та сорока шести ОТГ. Участь у роботі конференції від Баранівської міської ОТГвзяли міський голова Анатолій Душко та начальник відділу містобудування та архітектури, земельних відносин та комунальної власності Олена Шевчук.

Друк E-mail

Шановні земляки!

14 жовтня ми святкуємо День захисника України, День Українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали це свято, що в Україні впродовж століть воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву – Козацька Покрова. Тож не випадково ці три свята відзначаються в один день.
Сердечно вітаємо усіх захисників Вітчизни. Щиро бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, родинного затишку, гарного настрою, щастя і добра.
Анатолій Душко, Баранівський міський голова
Наталія Кокітко, депутат обласної ради

Друк E-mail

У Баранівській міській раді відбувся тренінг з протидії торгівлі людьми

У рамках проекту ОБСЄ «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» 5 жовтня 2017 р. у Баранівській міській раді відбувся одноденний тренінг «Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними».

Друк E-mail

Робота по розробці стратегічного та просторового планів Баранівської громади триває

2 жовтня у Баранівській міській раді відбулося засідання Робочої групи по розробці стратегічного та просторового плану розвитку Баранівської міської ОТГ Житомирської області за підтримки Вестмінстерської фундації за демократію в рамках проекту «Підтримка розбудови інституційної спроможності об’єднаної територіальної громади», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства».

Друк E-mail

Шановні освітяни!

Прийміть найтепліші сердечні вітання з вашим професійним святом - Днем вчителя!
Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується
, а крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних учнів.

Друк E-mail