Анатолія Душка нагородили цінним подарунком Голови Верховної Ради України

24 квітня у Харкові відбулося засідання Правління Асоціації міст України, на якому Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, високий професіоналізм вручив Баранівському міському голові Анатолію Олександровичу Душку цінний подарунок (годинник) Голови Верховної Ради України.

ДрукE-mail

Шановні жителі, рибалки та гості Баранівської громади!

Збереження та збільшення рибних запасів у нашій громаді – те, до чого ми разом з вами повинні прагнути і спільно досягти. 11 квітня 2017 року в рамках проекту будівництва гідроелектростанції в річку Случ було запущено 400 кг зарибка коропа вагою від 200 до 300 гр. Повідомляємо про те, що рішенням громадського об’єднання рибалок Баранівської міської об’єднаної громади ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИЛОВ ЗАРИБКА КОРОПА ВАГОЮ ДО 1 КГ НА РІЧЦІ СЛУЧ в межах громади.

ДрукE-mail

Юні шашкісти Баранівщини вибороли друге командне місце в обласних змаганнях

21 квітня 2017року у місті Коростишеві проходили обласні змагання з шашок. У даному турнірі взяла участь збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Баранівської міської ради у складі: учениця 10 класу Кашперівської ЗОШ І-ІІІ ст. Романюк Інна, учень 4 класу Кашперівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чаплінський Богдан та учень 10 класу Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ольги Сябрук Цимбалюк В’ячеслав. Юні шашкісти Баранівщини показали дуже гарні результати, зайнявши друге командне місце. Їх нагородили відповідними дипломами та медалями.

ДрукE-mail

Великодні писанки

Весна в Україні. Воскресає природа, воскресає життя. Приходять Великодні свята і беруться українці за давнє мистецтво розписування писанок. Писанка – неповторний витвір народного мистецтва, символ весняного відродження природи, добра, щастя.

Розпис великодніх писанок став великим мистецтвом, яким займаються як дорослі, так і діти.

ДрукE-mail

Молодіжний квест «Мова єднання»

Лідери учнівського самоврядування Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. О.Сябрук взяли участь у виїзному засіданні обласної ради старшокласників, що відбулося в м. Новоград – Волинський. Захід було організовано у вигляді молодіжного квесту «Мова єднання», кожен етап якого був цікавим та пізнавальним. Учні виконували різноманітні завдання: декламували поезію Т.Г.Шевченка, брали участь у музичному та танцювальному флеш-мобах, акції «Я обираю здоров’я», висаджували дерева тощо. Команда Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. О.Сябрук успішно виконала всі завдання квесту та повернулася додому з гарними враженнями і новим лідерським досвідом.

ДрукE-mail

Дорогі земляки!

26 квітня цього року виповнюється 31 рік з часу найбільшої за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих, так і за економічним збитком, техногенної катастрофи й величезної екологічної біди світового масштабу, яка сталася на Чорнобильській АЕС. Щорічно ми повертаємося пам'яттю і серцем до тих трагічних подій, щоб вкотре осягнути, кому зобов'язані можливістю радіти життю, ростити дітей. Героїчними зусиллями, ціною свого здоров'я і життя, ліквідатори запобігли ще більш згубним наслідкам Чорнобильської катастрофи. Вони врятували Україну, Європу і світ.

Бажаю усім ліквідаторам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою Баранівський міський голова Анатолій ДушкоДрукE-mail

Пишаємося успіхами і здобутками наших земляків

Наш освітянський олімп став багатшим та славетнішим ще на одну перемогу, яку здобула учениця 11 класу Баранівської гімназії Гончарук Вікторія. За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук Вікторія виборола ІІІ місце в Україні в секції «Англійська мова». За цією перемогою стоїть тісна наполеглива співпраця учениці та її учителя, педагогічного керівника Скворцової Інни Петрівни.

ДрукE-mail

Конкурс лідерів учнівського самоврядування

18 квітня 2017 року на базі  Житомирського обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді  відбувся ІІ обласний фестиваль – конкурс лідерів учнівського самоврядування. Сценічний образ лідерського осередку презентували старшокласники Баранівської гімназії: Нікітчина Катерина, Майструк Анастасія, Федорів Мирослава, Нікітчин Дмитро, Козій Діана, Дерейко Анастасія  та Дмитрук Констянтин.

ДрукE-mail

Панчук Тетяна - переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Учениця 11 класу Баранівської ЗОШ І-ІІІст. №2 ім. О.Сябрук  Панчук Тетяна  стала переможцем обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології)  та взяла участь у заключному етапі, що відбувся у м. Полтава з 26 березня по 31березня 2017 року.  Олімпіадні завдання проходили під загальним гаслом «Барви рідного краю» і складалися з трьох  турів: комплексної роботи, творчого проекту та теоретичного туру. Тетянка гідно представила не лише Баранівську ОТГ, а й Житомирську область та увійшла в десятку кращих учасників

ДрукE-mail