Відбулась нарада з питань святкування Дня села у Смолдиреві та Міжнародного дня захисту дітей

У залі засідань Баранівської міської ради 29 травня 2017 року керівники міської ради, представники Відділу освіти, Відділу культури, сім’ї, молоді та спорту, Управління надання соціальних послуг та в. о. старости М. В. Гайдайчук провели нараду з питань святкування Дня села у Смолдиреві та Міжнародного дня захисту дітей.

Присутні визначилися з місцем і часом проведення заходів, обговорили програму, розваги, які плануються, організаційні та фінансові питання. Неабияку увагу звернули на питання благоустрою (лавки, столи, стільці, контейнери для сміття, туалети та ін.)

За результатами наради надано відповідні доручення.

ДрукE-mail

Футболісти Кашперівки – володарі Кубку Баранівської міської ОТГ

У селі Вірля 21 травня 2017 року на місцевому стадіоні проведено зональні змагання з розіграшу Кубка з футболу Баранівської міської об’єднаної територіальної громади. У них взяли участь такі команди: «Керамік» Баранівка, ДЮСШ Баранівка, Мирославль, Кашперівка, Рогачів, Вірля. Команди розділили на дві групи, переможці у яких вийшли до фіналу.

ДрукE-mail

Освітянські будні громади

У підпорядкуванні відділу освіти Баранівської міської ради, який 5 січня 2017 року  був зареєстрований у єдиному державному реєстрі і офіційно розпочав свою діяльність, перебуває 20 загальноосвітніх, 19 дошкільних та 1 позашкільний навчальні заклади. За неповних п’ять місяців проведено величезну організаційну роботу, завдяки якій функціонування всіх суб’єктів з надання освітніх послуг відбувається злагоджено й продуктивно.

ДрукE-mail

Житомирська облрада звернулась до Генпрокуратури та Міністерства екології через забруднення річки Хомора

Житомирська обласна рада під час чергової сесії 25 травня ухвалила звернення до Міністерства екології та природних ресурсів і Генеральної прокуратури України щодо вжиття оперативних заходів для припинення забруднення річки Хомора. На внесенні цього питання до порядку денного наполягла депутатська фракція УКРОПу в облраді.

ДрукE-mail

Шановні жителі Баранівської міської об’єднаної територіальної громади!

Уже входить у традицію те, що ми чи не щодня наштовхуємося на перешкоджання у процеси становлення Баранівської міської об’єднаної громади з боку районної влади. Усі ви знаєте про те, як виносили меблі з відділу освіти, задаєте собі питання: «Де техніка бувшого терцентру? Куди поділися велосипеди, придбані Радикальною Партією Олега Ляшка для соціальних робітників (у нашу громаду передано лише 8 велосипедів із 35)?..»

ДрукE-mail