Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – юрисконсульта

Баранівський виконавчий комітет міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – юрисконсульта  Баранівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта у галузі знань «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, комп’ютерною технікою, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 4 років. 

Документи що подаються для участі в конкурсі:
1.    Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженням щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
2.    Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3.    Дві фотокартки розміром 4x 6 см.;
4.    Копії документів про освіту;
5.    Копія документа, який посвідчує особу;
6.    Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).  
7.    Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання корупції”;
8.    Копія трудової книжки;
9.    Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних)

 Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення в газеті «Слово Полісся» за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна, 20 (2-й поверх). Останній термін подачі документів до 15:00 08.01.2016р. Конкурс відбудеться о 10:00 год. 11.01.2016р.

 

Друк E-mail