Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Про обмеження реалізації алкогольних напоїв в нічний час на території міста Баранівка

 

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БАРАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

   РІШЕННЯ

 

                      Сьомої сесії                                                                    6-го скликання

 

від 15.06.2011 року № 319

 

Про обмеження реалізації

алкогольних напоїв в нічний

час на території міста Баранівка

(проект регуляторного акту)

Керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» та враховуючи численні скарги громадян на порушення громадського порядку в нічний час, із зростанням кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння, а також усвідомлюючи вплив алкоголю на стан здоров’я молодого покоління м.Баранівка, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської ради

Вирішила:

1.Розпочати процедуру розгляду та прийняття рішення міської ради як проекту регуляторного акту такого змісту:

«Заборонити роздрібну реалізацію алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв на території міста Баранівка у стаціонарних об’єктах торгівлі, у період з 22.00 години до 08.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята».

2.Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів підприємницької діяльності на території міста Баранівка незалежно від форм власності, які пройшли реєстрацію в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольним напоями.

3.Встановити, що всі суб'єкти підприємницької діяльності, які відповідно до пункту другого цього рішення здійснюють торгівлю алкогольними напоями, зобов’язані забезпечити стан приміщень для роздрібної торгівлі алкогольними напоями згідно з технічними, санітарно-гігієнічними, технологічними та протипожежними нормами і правилами.

4.Доручити виконавчому комітету міської ради довести суть та вимоги цього рішення до відома всіх суб'єктів підприємницької діяльності на території міста Баранівка, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, а також забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення в міськрайонній газеті «Слово Полісся», розмістити на дошці оголошень міської ради та на офіційній сторінці мережі Інтернет.

5.Заборонити розміщення реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл та професійного ліцею, в яких навчаються діти віком до 18 років.

6.РВ УМВС України в Житомирській обл. забезпечити в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 року №481/95-ВР ( із наступними змінами) і цього рішення.

      7. Контроль за  виконанням даного  рішення покласти  на  постійну  комісію міської ради   з питань законності, регламенту та депутатської етики.

 

 

 

             Міський голова                                                  А.О.Душко

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту рішення Баранівської міської ради

«Про обмеження реалізації алкогольних напоїв в нічний

час на території міста Баранівка»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, Баранівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Баранівської міської ради «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв в нічний час на території міста Баранівка»

Проект рішення розміщений на офіційному сайті Баранівської міської ради

Даний проект рішення підготовлений з метою:

  • впорядкування обігу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива серед населення.
  • запобігання зростанню алкогольної залежності серед населення, а особливо молоді.
  • проведення роз’яснень серед населення, а особливо молоді, про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв на організм людини, а також переваг здорового способу життя.
  • здійснення якісного та своєчасного контролю за реалізацією алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня офіційного опублікування цього проекту у письмовому або електронному вигляді за адресами:

Поштова адреса: Баранівська міська рада

                          вул. Леніна,20

                          м.Баранівка

                         12700

Друк E-mail

Останні зміни на сайті

  • Головна
  • Документи
  • Про обмеження реалізації алкогольних напоїв в нічний час на території міста Баранівка