Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Зарічанському ФАПу - бути !

Зарічанському ФАПу - бути!

У 2003 році на підставі рішення п’ятої сесії міської ради 24 скликання від 14.02.2003р. створено фельдшерсько-акушерський пункт у мікрорайоні Заріччя.

З бюджету міста виділялися кошти на придбання приміщення та його ремонту.

З часу відкриття фельдшерсько-акушерського пункту впродовж усіх років виділялися кошти на медичне обладнання, благоустрій території.  У 2009-2010 роках проведено капітальний ремонт.

Виділяючи кошти з бюджету міста на утримання даного закладу,  депутати тих скликань розуміли,  що роблять корисну справу для мешканців мікрорайону Заріччя.

На долю депутатського корпусу Баранівської міської ради нинішнього скликання припала менш приємна місія.

На виконання розпорядження голови Баранівської райдержадміністрації від 15.11.2010р. № 283 «Про структурну перебудову галузі охорони здоров’я району» депутатським корпусом  на сесії міської ради від 19.11.2010р. прийнято рішення «Про реорганізацію міського ФАПу».

На підставі даного рішення медичне устаткування, інвентар та інші матеріальні цінності міського ФАПу передано з комунальної власності територіальної громади міста у комунальну власність району.

Будівлю ФАПу залишили у власності територіальної громади міста.

Фінансування на утримання ФАПу на 2011 рік передбачено з бюджету комунальної центральної районної лікарні.

На останній сесії районної ради від 07.07.2011р.  розглядалося питання про доцільність закриття фельдшерсько-акушерського пункту, але після бурхливого обговорення розгляд даного питання було відтерміновано.

Баранівська міська рада,  виконавчий комітет міської ради,  депутатський корпус вважають закриття ФАПу неприпустимим, тож звертаються до керівництва РДА, районної ради, депутатів районної ради та депутатів обласної ради попри всі законодавчі колізії не допустити погіршення обслуговування населення мікрорайону Заріччя м. Баранівка.

Особливо важливим є те, що з 2003р. на  придбання приміщення, його ремонт , придбання медичного та іншого обладнання територіальною громадою було потрачено більше 100.000 грн.

Маса людей звертається до міської ради  з роз’ясненнями про долю Зарічанського ФАПу. Саме це і сприяло даній публікації.

P.S. У телефонній розмові з директором державного підприємства "Баранівське лісомисливське господарство", депутатом обласної ради, членом виконкому міської ради Анатолієм Олександровичем Остудімовим стала зрозумілою його позиція -  абсолютна підтримка міської ради та жителів міста по збереженню ФАПу.

Друк E-mail

Останні зміни на сайті