Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Долучайтеся до благодійного збору коштів на утримання кладовищ!

За ініціативи жителів Баранівки на громадських слуханнях, що відбулися 21 листопада 2012 року, прийнято рішення про сплату благодійних внесків кожною родиною міста на утримання в належному стані кладовищ. Після створення громади до цієї гарної справи долучилися і жителі селища та сіл Баранівської міської ОТГ.

З приходом весни розпочинається ряд робіт по наведенню ладу в місцях спочинку наших рідних. Тож просимо усіх жителів громади долучатися до цієї ініціативи.

Кошти можна перерахувати на р/р 31550349141179 код ЄДРПОУ 04344386 МФО 811039. Одержувач Баранівська міська рада. У призначенні платежу обов’язково вказуйте: благодійний внесок на благоустрій кладовища та назву населеного пункту.

Наголошуємо на тому, що перераховані кошти можуть бути використані лише на благоустрій кладовищ, а саме: закупівля гербіцидів для боротьби з бур’янами, ремонт огорожі, прибирання, вивезення сміття тощо.

Міськвиконком
 

Друк E-mail