Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади
знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Економте свій час - користуйтеся електронними зверненнями

Шановні відвідувачі, просимо звернути увагу на те, що Ви можете надіслати електронне звернення до міського голови, секретаря ради, заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради, заступника міського голови-керуючого справами виконкому, а також до спеціалістів міської ради. Для цього Вам необхідно заповнити форму на головній сторінці офіційного сайту Баранівської міської ради.

Слід пам’ятати, що згідно Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, адреса(місце проживання), викладено суть порушеного питання, зауваження чи пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь та відомості про інші засоби зв’язку з ним (номер телефону). Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Зміст звернення має бути стислим та інформативним, містити конкретні факти по суті питання. Відповідь отримають лише ті, хто коректно вкаже свої контактні дані.

Друк E-mail

Останні зміни на сайті