Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У місті вирішуються проблеми водовідведення

 

   Усі ми пам’ятаємо, що весняна повінь 2013 року завдала відчутних збитків власникам земельних ділянок та житлових будинків. Тієї весни ми мали змогу побачили реальний стан системи водовідведення міста. У багатьох будинках були повністю затоплені підвальні приміщення, колодязі та прибудинкові території. Значної шкоди вода завдала садам та городам. Стало зрозумілим, що існує велика проблема. Тому Баранівська міська рада робить усе можливе для попередження підтоплень домогосподарств під час паводків.

   Працівниками відділу житлово-комунального господарства та благоустрою було проведено значні обсяги робіт з розчищення зливової каналізації міста, прокопано водостічні канави, прокладено залізобетонні труби з метою якнайшвидшого відведення талої та дощової води. Зокрема, у липні 2015 року під контролем спеціалістів Баранівської дільниці УЕГГ між І провулком Софіївським (Котовського) та вулицею Поліською (Кірова) через  вулицю Поліська (Кірова) було прокладено залізобетонну трубу, а також поглиблено трубу яка перетинає  І провулок Софіївський (Котовського) до рівня мереж газопостачання. Про ці роботи неодноразово повідомлялося у засобах масової інформації та на офіційному сайті Баранівської міської ради.

   6 серпня за ініціативою Душка А. О. пройшла зустріч керівництва міської ради із баранівчанами, що проживають по вул. Звягельській, Поліській, пров. Червоному та ін. і постійно потерпають від підтоплень.

    Міський голова роз’яснив що для того, щоб зусилля працівників відділу житлово-комунального господарства та благоустрою не були марними, наступний крок повинні зробити жителі через територію яких проходить канал водовідведення. Попрацювати населенню доведеться над розчищенням та поглибленням існуючих стічних канав, щоб у подальшому стихія не завдавала стільки шкоди та не спричиняла таких значних підтоплень. Провести роботи потрібно невідкладно, адже маємо сприятливі погодні умови.

  Присутні розповіли, що деякі власники житлових будинків не дозволяють прокопати канави на території своєї земельної ділянки чим завдають велику шкоду своїм сусідам. У зв’язку із цим було прийнято рішення, що найближчим часом представники міської ради разом із активними жителями  відвідають усіх, хто відмовляється йти назустріч громаді, та переконають у необхідності виконання робіт по поглибленню каналів водовідведення. Адже лише спільними зусиллями влади та населення можливо вирішити проблему підтоплень земельних ділянок та житлових будинків.

  Під час розмови виплив на поверхню ще один неприємний факт. Невідомі громадяни потай викачують нечистоти у зливову каналізацію чим завдають неабиякої шкоди довкіллю та людям.

  Закликаємо усіх бути свідомими та вирішувати проблеми із побутовими відходами цивілізованими методами. Звертайтеся до комунального підприємства «Баранівка міськводоканал» (пров. Кооперативний 2а, тел.3-10-19) та підключайтеся до централізованих мереж водовідведення. У тих домогосподарствах, де немає можливості підключення потрібно робити вигрібні ями, фільтруючі колодязі та при необхідності викачувати їх, замовляючи спеціальну техніку у вищезгаданого підприємства. 

 

Друк E-mail