Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Випуск із дитячого садочка

У Баранівському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» настав день, якого чекали дорослі й діти. Дитячий садочок проводжає до школи своїх випускників. Вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчилися і стоять на початку шляху до шкільного життя.

Горде звання випускника Баранівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» у 2015 році одержали 105 вихованців.

Діти підготували зворушливу концертну програму з піснями, таночками, конкурсами, віршами. З вуст дітей та батьків лунали слова подяки усім працівникам дитсадка.

Щирі привітання пролунали від завідуючої дошкільним навчальним закладом «Сонечко» А.Д. Власюк та міського голови А.О. Душка. Малята отримали подарунки, які знадобляться їм у подальшому навчанні.

В житті є речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Навіть через багато-багато років діти пам’ятатимуть і перші казочки, і прогулянки, і свята в садочку, і перші незграбні літери написані власноруч, і смачну кухню, і чисте подвір’я, і заняття з музики…

     

     

 

 

 

Друк E-mail