Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У Баранівці пройшли випускні вечори

Ось і добігли кінця шкільні роки навчання. Ще вчора вони сиділи за шкільними партами, записували домашнє завдання у щоденник, а сьогодні вже випускники - усміхнені та святково вбрані. Дівчата демонструють зачіски, хизуються сукнями. Хлопці ж надали перевагу класичному стилю.
Урочистою ходою вже колишні школярі традиційно пройшли на майдан Волі, де поклали квіти до братської могили радянських воїнів, пам'ятного знаку воїнів-афганців та пам'ятного знаку героям Небесної сотні. Церемонії вручення золотих та срібних медалей, атестатів про повну загальну середню освіту та святкові концерти пройшли біля Баранівської гімназії та Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 ім.О.Сябрук. Неможливо було без хвилювання дивитися на прощальний шкільний вальс.
Випускників привітали керівники району та міста, учителі, батьки. Городяни та гості міста вийшли подивитися на це дійство.
Сумно і тривожно на серці цим дорослим дітям. Незабаром їх покличуть незвідані дороги життя. То ж дай вам, Боже, добра і щастя на путі, світлих і радісних доріг, незрадливої долі. Хай щастить вам усім, дорогі випускники.

    

     

     

Друк E-mail