У Баранівці відбувся відкритий турнір з міні-футболу «Кубок мера Баранівки-2015»

Опубліковано у Архів новин

21 лютого у міському фізкультурно-оздоровчому комплексі відбулися грандіозні для нашого невеличкого містечка футбольні баталії – відкритий турнір з міні-футболу «Кубок мера Баранівки-2015». Варто зазначити, що цьогорічний турнір зібрав досить яскраву плеяду сильних футбольних команд. Так, у змаганнях взяли участь спортсмени з Києва, Житомира, Хмельницького, Романова, Мирополя та Баранівки. Кожна команда складалася з 12 футболістів та тренера.

Незважаючи на те, що в турнірі брали участь зіркові гості зі столиці та двох обласних центрів, наш місцевий «Керамік» продемонстрував напрочуд професійну гру і в результаті посів друге місце, поступившись у фіналі команді «Гермес» з Києва, котра й виборола головний приз – Кубок мера. У двобої за «бронзу» зійшлися команди з Житомира та Романова. У результаті запеклої боротьби футболісти з нашого обласного центру перемогли з рахунком 3:2.

Міський голова Анатолій Душко привітав усіх учасників змагань та вручив нагороди командам-переможцям. Грошовими преміями були відзначені також кращий воротар і кращий гравець турніру.