Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Перші «буржуйки» доставлені в зону АТО

Як відомо, на минулому тижні міськвиконком опублікував звернення щодо надання відпрацьованих балонів для скрапленого газу на потреби АТО. Відрадно, що на оголошення досить швидко відгукнулися небайдужі люди. Так, приватний підприємець Франко Голумбієвський відразу ж узявся до справи і зробив «буржуйку» з відпрацьованого балона, наданого міським головою Анатолієм Душком. Ще дві виготовили Михайло Куцан (с.Стара Гута) та волонтер Олександр Нестерук (м.Баранівка). А вже 3 січня підприємець Віктор Майструк  з Баранівки на власному транспорті завіз «буржуйки» у Житомирську 95-у аеромобільну бригаду. Як стало відомо, виготовлені баранівськими умільцями багатофункціональні пристрої для приготування їжі, обігріву солдатів та сушіння взуття разом з черговою партією гуманітарного вантажу були доставлені в зону АТО, і тепер вони зігріватимуть наших бійців у тріскучі морози.      

Тож від імені командування 95-ї аеромобільної бригади адресую слова щирої вдячності всім, хто долучився до цієї доброї справи.

До речі, 6 січня в міську раду звернулася жителька Баранівки Собченко Любов Йосипівна, яка передала ще 2 відпрацьованих балони. Невдовзі вони також отримають «нове життя» і ще довго служитимуть нашим військовослужбовцям.

Ще раз нагадуємо, що акція із збору відпрацьованих газових балонів продовжується. Просимо телефонувати в Баранівську міську раду (тел.(04144) 31021, 31299).  Наші воїни-земляки чекають на допомогу…

 

Тетяна Нестерук, волонтер Міжнародної молодіжної громадської організації «Проект «Водень»

 

Друк E-mail