Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Вітаю волонтерів зі святом!

Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає 5 грудня. Це свято людей, які витрачають свій вільний час на благо людства. Вони присвячують суспільству свій талант, час, енергію, не чекаючи винагороди. Такі люди добровільно зголошуються допомагати тим, хто цього потребує.

У зв’язку з подіями в країні, коли ті, хто захищає Україну від ворога, залишалися наодинці з проблемами, у волонтерському русі з’явилась нова течія.

Потужна, стрімка і небайдужа. Ці дівчата та хлопці, чоловіки та жінки, бабусі та дідусі і навіть маленькі діти стали фронтом забезпечення і підтримки наших військовослужбовців та постраждалих від бойових дій.

Шановні волонтери, прийміть мої щирі вітання зі святом та слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаю Вам успіхів у всіх ваших справах і вдячних усмішок!

Анатолій Душко, Баранівський міський голова


Друк E-mail