Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Громадські обговорення питання створення Баранівської об’єднаної громади

За ініціативи міського голови Анатолія Душка відбулося громадське обговорення питання створення Баранівської об’єднаної територіальної громади із центром у м. Баранівка.

У середу, 25 травня 2016 року, в Баранівську міську раду для участі в обговоренні даного питання прибули: виконавчий директор Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Кухарська, консультанти з бюджетних питань та з комунікацій АМУ Галина Семенець та Світлана Прокоф'єва, представники влади міста та району, члени політичних партій, громадських організацій, депутати районної та міської рад, керівники закладів, громадськість міста.

На засіданні про сутність реформи, її складові та ключові напрямки передбачені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» розповіла Галина Семенець. Вона детально зупинилася на перспективах та економічних аспектах добровільного об’єднання територіальних громад.

Міський голова Анатолій Душко зосередив увагу присутніх на тому, які права та обов’язки матиме територіальна громада у разі об’єднання, як зміняться надходження в бюджет.

Секретар ради Юрій Оханський ознайомив усіх з етапами, які потрібно пройти в процесі створення Баранівської об’єднаної територіальної громади.

Присутні мали можливість отримати відповіді на запитання та висловити свою думку з питання порядку денного.

Усі, хто прийшов на громадські обговорення одноголосно підтримали проект рішення спільної робочої групи «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який буде винесено на затвердження чергової сесії міської ради.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1197

Друк E-mail