Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду «Відкрите серце»

Багато років Баранівська міська рада співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «Відкрите серце», який є потужною організацією, що реально допомагає людям.

Президент благодійного фонду та відомий місіонер з Норвегії Халвард Хасселоу частий гість нашого міста, а безпосередній зв'язок ми постійно підтримуємо з віце-президентом фонду Надією Михайлівною Буравковою.

Під патронатом «Відкритого серця» вже понад 15 років на теренах України діють табори відпочинку для дітей-сиріт і дітей із малозабезпечених сімей. Найбільший табір «Благодать» знаходиться у селі Зарічани Житомирського району, де останні три роки щоліта оздоровлюються близько 80 дітей з Баранівки.

Жителі міста вдячні за благодійну допомогу у вигляді одягу та продуктів харчування.

З величезною радістю ми сприйняли звістку про те, що на прохання Баранівського міського голови Анатолія Душка Міжнародний благодійний фонд виділив 100 продуктових наборів. Було вирішено розподілити набори між учасниками Другої світової війни та ліквідаторами аварії на ЧАЕС. Ми мали змогу зробити приємне і для Почесних громадян міста та сімей загиблих учасників АТО, що мешкають у Баранівці.

Два дні працівники міської ради розвозили продуктові набори по місту. З радістю сприймали нашу появу в оселях героїв-земляків.

Баранівська міська рада дякує Міжнародному благодійному фонду «Відкрите серце» за величезну підтримку, надзвичайно важливу для наших людей.

Міськвиконком

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1138

Друк E-mail