Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

ДО УВАГИ ВОДІЇВ ГУЖОВОГО ТРАНСПОРТУ

У літній період на території Баранівки спостерігається інтенсивний рух гужових візків. Однак не всі водії гужового транспорту знають свої обов’язки, передбачені Правилами дорожнього руху, що може призвести до нещасних випадків. Саме тому за ініціативи міськвиконкому розроблено пам’ятку для водіїв гужового транспорту. До речі, керувати гужовим транспортом дозволяється особам, не молодшим 14-річного віку.

ПАМЯТКА ВОДІЮ ГУЖОВОГО ТРАНСПОРТУ

(розроблена відповідно до Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2011р №1306 (із чинними змінами й доповненнями), та згідно з Правилами благоустрою м. Баранівка)

Водій гужового транспорту зобов’язаний:

  1. Обладнати віз світлоповертачами: спереду – білого кольору, ззаду – червоного.
  2. Для руху в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на гужовому транспорті увімкнути ліхтарі: спереду – білого кольору, ззаду – червоного кольору. Ліхтарі повинні бути встановлені з лівого боку воза.
  3. У разі виїзду на дорогу з прилеглої території або з другорядної дороги в місцях з обмеженою оглядовістю вести тварину за вуздечку, повід.
  4. Перевозити людей тільки за наявності умов, які виключали б можливість перебування пасажирів за боковими та заднім габаритами воза.
  5. Не допускати забруднення тваринами доріг та тротуарів. У разі забруднення –  прибирати за своїми тваринами.

Водіям гужового транспорту

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  1. Рухатися по автомобільних дорогах державного значення. У місті Баранівка такими дорогами є: вулиця Першотравенська, майдан Волі, вулиця Дзержинського (за можливості потрібно рухатися дорогами місцевого значення).
  2. Використовувати вози, не обладнані світлоповертачами, без ліхтарів у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.
  3. Залишати на смузі відведення дороги тварин без нагляду та випасати їх.
  4. Вести тварин по дорогах з асфальтним покриттям, якщо поруч є інші дороги.

Одночасно зазначаємо, що відповідно до ст.127 КУпАП порушення правил дорожнього руху особами, які керують гужовим транспортом, – тягне за собою накладення штрафу від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-136 грн.).

Ті самі порушення, вчинені особами, які перебувають у стані сп'яніння, –  тягнуть за собою накладення штрафу від восьми до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (136-170 грн.).

Порушення, що спричинили створення аварійної обстановки, – тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-255 грн.) або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Штрафні санкції за порушення Правил благоустрою(у тому числі, забруднення доріг і тротуарів екскрементами тварин, іншим сміттям) складають 20-80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 340-1360 грн.

Міськвиконком.

Друк E-mail