Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Засідання виконавчого комітету 24.02.2016 р.

Баранівська міська рада 7-го скликання повідомляє, що 24.02.2016 року о 14:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м Баранівка відбудеться друге засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

1.    Про упорядкування списків квартирного обліку.
2.    Про постановку на квартирний облік.
3.    Про затвердження складу спеціальної комісії по регулюванню чисельності безпритульних тварин та положення про її діяльність.
4.    Про затвердження правил утримання собак та котів у м Баранівка (регуляторний акт)
5.    Про затвердження порядку вилову, транспортування та регулювання чисельності безпритульних тварин.
6.    Про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною.
7.    Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту міста на 2016 рік.
8.    Розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ, організацій з інших питань, що входять до компетенції виконавчого комітету (щодо зміни поштових адрес, номерних знаків будівель; щодо надання пільг по батьківській платі за харчування дітей ДНЗ; про надання матеріальної допомоги жителям м Баранівка; звернення з інших питань)
9.     Різне

На засідання виконавчого комітету запрошуються керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представники засобів масової інформації.

Проекти рішень можна отримати для ознайомлення в заступника міського голови – керуючого справами виконкому Загорської Оксани Сергіївни.

 

Друк E-mail