Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Інвалідний візок передали учаснику АТО Петру Олексюку

Поблизу населеного пункту Сигнальне Донецької області зазнав тяжкого поранення під час виконання бойового завдання в зоні АТО, підірвавшись на міні, наш земляк Петро Олексюк. 

Хлопець навчався в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. У 2014-му пішов добровольцем на фронт і 2,5 роки беріг наш спокій там, де не буває спокійно.

Петро переніс не одну операцію - лікарі намагаються врятувати його праву ногу. На лікування потрібно чимало коштів. Рішенням виконавчого комітету Баранівської міської ради для бійця за заявою його матері виділено 30 тис. грн. матеріальної допомоги.

Міський голова Анатолій Душко розповів голові благодійного фонду «Рідне Полісся» В’ячеславу Стасюку про проблеми, які виникли в родині Олексюків. У фонді миттєво відреагували і 1 липня після церемонії відкриття пам’ятного знаку «Героям АТО» В’ячеслав Стасюк передав для бійця інвалідний візок.

Усім, хто бажає допомогти, повідомляємо номер рахунка:
АТ «Ощадбанк»
КОД ЄДРПОУ 09311380
МФО 311647
Р/Р 26254000115913 Олексюк Галина Сергіївна  (мати Петра).

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/___news2017/1949

 

 

Друк E-mail